Novinky
DOSbox
Chat
Spolupráce
Kontakty
All
Adventury
Akční
RPG
Sportovní
Simulace
Strategie
Závodní
Partneři webu
DJ OldGames
RPG
Burntime (1993)
Burntime

Burntime je inovativní crossover mezi RPG a strategií a na svou dobu přinesla velmi dobré, a hlavně nové nápady. Hra vyšla v roce 1993 a postaral se o ní Max Design. Hra nenabízí opravdovou hloubku jiných RPG posapo her, jedná se ovšem o zábavnou jednohubku, kde přežití závisí na síle zbraní a množství vody.

Menzoberranzan(1994)
Menzoberranzan

Pod krkolomným jménem se skrývá velmi dobrý dungeon-RPG. Tentokrát se podíváme do světa Forgotten Realms (ano v tomto světě se odehrává parádní Icewind Dale a Baldurs Gate), kde mají velké problémy s podzemními elfy, takzvanými Drow.

Fallout

War. War never changes. Postapokalyptický svět, zmutovaní lidé, velké množství zbraní, izometrický pohled, tahové souboje plné skvělých animací, nesutečně propracovaný systém skillů a perků, zábavné rozhovory, velké množství questů, vynikající easter eggy a nespočet morálních rozhodnutí, které ovlivní osud malého Vaultu 13.

Might and Magic IV

Pro mě osobně je nejlepším dílem série Might and Magic díl šestý, který přinesl úchvatný svět, neuvěřitelné množství herních hodin a opravdu zajímavé lokace a hratelnost. Ta je spojena s obrovským množstvím dungeonů, soubojů, skvěle balancovaným levelováním a návykovostí RPG her, která je utvářena příběhem a neustálým zlepšováním postav nejen levely, ale také nalézáním lepšího vybavení.
© 2020 OLD GAMES FOR YOU
popy@seznam.cz